Hakkımızda

DEVAR Türkiye, dünyada yeni sektörel bir açılım olan artırılmış gerçeklik ürünlerini geliştiren ve yaratan teknoloji şirketi DEVAR’ın resmi Türkiye ofisidir.

Ürün ve teknolojisiyle eğlence ve eğitim sektörü kategorisinde yer alan DEVAR, düzenli olarak artırılmış gerçeklik ürünleri geliştirmektedir. Bir buçuk yıl gibi kısa bir sürede, sadece yayıncılık segmentinde ürettiği artırılmış gerçeklik ürünleri 100’ün üzerindedir.

Dünyaca ünlü markalarla çalışır: Hasbro (My Little Pony, Transformers, Equestria Girls), Mattel (Barbie, Hot Wheels), Disney, Rovio (Angry Birds), Kikoriki, The Fixies, Masha ile Koca Ayı, vs…

Kendine ait Ar-Ge merkezine sahip olan DEVAR, ürünlere özel tasarım şablonları geliştirirken, artırılmış gerçeklik görselleştirmesini çok yönlü özellikleri bir arada kullanarak sağlar. Bu özellikler arasında karakter animasyonundan, boyanan renkte imajın/resmin canlanmasına, kontrol kumanda mekanizmalarından, iletişim, seslendirme ve son kullanıcı ile etkileşim kurmaya kadar pek çok fonksiyon sayılabilir.

DEVAR Türkiye, yayınlarını partneri lisansör Canlanan Kitap ile, kurumlara özel yazılım ve içerik geliştirme tedariğini ise içerik ajansı ZNN Network ile yürütmektedir.

www.canlanankitap.com
www.arpakitap.com
www.znnnetwork.com

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
DEVAR Türkiye, DEVAR Global’in resmi Türkiye ofisidir.
© DEVAR Türkiye © Canlanan Kitap © DEVAR

Bizi Takip Edin!

   

X