Gizlilik Sözleşmesi

Bilgilerinizin Kullanılması ve Korunması
Bu web sitesini ziyaretiniz ve sunulan hizmetlerden yararlanmanız esnasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret ederek ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep ederek işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık, kullanıcılar tarafından bu siteye eklenmiş olan ad, soyad, elektronik posta adresi ve diğer kişisel bilgileri (bu aşamadan sonra bu bilgileriniz “Kişisel Bilgiler” olarak adlandırılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kişisel Bilgilere, sadece Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık güvenli bir bilgi teknolojisi ortamına sahiptir ve yetkili olmayanların erişimini engellemek için mevcut teknolojik gelişmeler doğrultusunda gerekli tüm önlemleri almış ve bu önlemleri de düzenli olarak güncellemektedir.

Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık; Kişisel Bilgilerinizi, siz ne amaçla verdiyseniz onun için kullanacaktır. Yani, şirket yazışmalarında ve elektronik posta ile basın bültenleri gönderiminde kullanacaktır.

Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistik verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitelerini iyileştirmek ve genel olarak üyeleri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir.

Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık, hiçbir surette sizin onayınız olmadan kişisel bilgilerinizi, bunları pazarlama amacıyla kullanacak üçüncü partilere (şirket ya da kişi) vermez.

Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık, Kişisel Bilgilerinizi ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklayabilir.

Yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen, internetin yapısı gereği, kişisel bilgiler internet üzerinde dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık sorumluluğunda değildir.

Üçüncü Kişilere Ait Bağlantılara (Linklere) Dair
Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, yönlendirildiğiniz web sitelerinin gizlilik ilkelerini değerlendirmenizi öneririz.

Arpa Kitap / ALFA-TR Girişim Danışmanlık, zaman zaman bu Gizlilik Bildirgesi’nde değişiklikler ve düzeltmeler yapabilir. Lütfen bu sözleşmeyi düzenli olarak gözden geçirin ve sizi nasıl etkileyebileceğini inceleyin.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
DEVAR Türkiye, DEVAR Global’in resmi Türkiye ofisidir.
© DEVAR Türkiye © Canlanan Kitap © DEVAR

Bizi Takip Edin!

   

X